Medarbejdere

e0533e_edb2e19923c44735a8b5ee5baec4d070.

Pia Larsen

Adm. direktør/ Neurofeedback-træner

pia@toppartners.dk

Anja Farve til Web.jpg

Anja Brandhøj

Sundhedsfaglig koordinator

anjab@toppartners.dk

TOP_1253.jpg

Karin Jensen

Økonomiansvarlig

karin@toppartners.dk

e0533e_46ed43569c9f4b9fb24e2e334cffb356.

Jacob Jensen

IT og økonomi/ Neurofeedback-træner

jacob@toppartners.dk

TOP_1305.jpg

Mette Kjerulff Riishøj

Administration

mette@toppartners.dk

DSC_4993-Edit.jpg

Karina Kristensen

Sundhedsfaglig koordinator/ Neurofeedback-træner

karina@toppartners.dk

Anja Smaakjær

Salgs- og udviklingskonsulent

anja@toppartners.dk

Top Personale Svend Erik Larsen 00756.jp

Svend Erik Larsen

Bygningsansvarlig

svend@toppartners.dk